Blog

Ev Dekorasyonunda 3 Basit Kural

05 Kasım 2017

Ev dekorasyonun da 3 basit kural uygulayarak renk, desen, ve doku gibi unsurları nerede nasıl kullanmanız gerektiği konusundaki özel sırları İnter Mobilya sizler için açıklıyor…

Ev Dekorasyonunda Renkler Nasıl Seçilir ?

05 Kasım 2017

Evinizi dekore ederken seçtiğiniz renkler duygularınızı o anki ruh halinizi etkiler. İç mimarımız ve tasarımcı arkadaşlar renklerin duygu ve davranışlarımız üzerindeki etkilerini sizler için araştırıp bilgilendirmeye devam ediyorlar…

Ahşap Mobilya Bakımının Detayları

05 Kasım 2017

Hiçbir şey, kaliteli bir ağaç mobilya gibi ofisinize, sıcak ve kalite havası getirmez. Ahşap mobilyanın bakımın da önemli ipuçlarını sizler için açıklıyoruz.

Mobilya-İnsan İlişkisi’ni İnter Mobilya Açıklıyor

05 Kasım 2017

İnter Mobilya olarak mobilya ve insan ilişkisi sadece tasarım ve iç mimarinin sorunu olarak değil aynı zaman da yaşam ve çalışma mekanlarımızda ki verimi artırmak için çözümlenmesi gereken temel bir problem olarak ele alıyoruz. 

Avangarde Mobilya Nedir?

04 Kasım 2017

Son yıllarda hayatımıza büyük bir hız ile giriş yapan Avangarde mobilya, hemen herkesin zevkine hitap eden bir mobilya türüdür. 

Kapitoneli Koltukların Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

04 Kasım 2017

Evleri, ev yapan mobilyalardır. Bu mobilyalar farklı malzemelerden üretilmekte olup müşterilerin tercihlerine göre sunulmaktadır. Her geçen gün daha farklı ve daha fazla sayıda üretilmiş olan bu mobilyalar ile birlikte kişiler evlerini istedikleri görünüme kavuşturabilmektedirler.  

Mobilyada Ürün Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

04 Kasım 2017

Mobilyalar insanların evlerinde ve iş yerlerinde sürekli olarak kullandıkları ürünlerdendir. Bazı ev eşyaları gibi sürekli olarak alınmazlar, bu yüzden alınan mobilyaların uzun süre sorun çıkarmadan kullanılmaları beklenmektedir.

Duvar Ünitelerinde Seçim Nasıl Yapılmalıdır?

04 Kasım 2017

Duvar ünitesi evimizde en çok kullanılan donatılardan birisidir. Televizyonu zevkle izlemekte duvar üniteleri büyük rol oynuyor. Gerek kitapların gerek bibloların süslediği bu tv ünitelerinin günlük kullanım oranı fazladır. 

İnternetten Mobilya Alınır mı?

04 Kasım 2017

Ev kurmak ya da ev dekorasyonu yapmak son derede yorucu ve zahmetli bir iştir. Sonuç olarak hayal ettiğimiz gibi bir ev oluşturmak istesek de özellikle mobilya alımında çok doğru ve kesin bir karar verilerek alınması gerekmektedir.

Koltuk Nasıl Temizlenir ?

04 Kasım 2017

Sağlıklı bir hayat sürebilmek için sağlıklı ortamlarda yaşamak gerekmektedir. Bu sebeple de evlerin temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Bunun için düzenli aralıklarla ev temizliği yapılmalı ve ev temizliğine özen gösterilmelidir.

1 2 3 .... 5 6 7 8
!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.