Müşteri Yorumları (Sayfa 1)
 • gülderen aygül

  Merhaba;
  Öncelikle İnter ailesi olarak sizlere teşekkkür ederim daha sonrasında da benimle bizzat ilgilenen Şeyda Hanım'a ayrıca çok çok teşekkür ederim gerçekten mobilyanın haricinde güler yüz ve ilgi bi müşteri için çok önemli bi husustur.Bana kendimi özel hissettirdiniz İnter ailesi olarak iyiki varsınız iyiki Şeyda Hanım gibi takım arkadaşlarınız var memnunlarımı sunar iyi çalışmalar dilerim ..

 • Mahir Mert Ay

  İnter' e ilk geldiğimizde oturma odası takımımızı başka bir mağazadan seçmiş, salon takımı bakmak üzere gelmiştik. Ercan Beyin sunumu ve mağazanızın güzel tasarımları neticesinde salon ve oturma odası grubumuzu İnter'den seçmiş olduk.
  Evimiz belli olmadığı için mobilyalarımızı almaya yaklaşık 2 ay sonra geldik. Ercan Bey fiyat konusunda gerçekten çok yardımcı oldu. Üstelik birde yemek odası grubu beğendirdi. Böylelikle bütün mobilyalarımızı İnter'den almış olduk. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten bir abi edasıyla yardımcı oluyor bizlere...

 • Mert Katipoğlu

  Gaziantep İnter Mobilya'daki Ercan Bey'e tesekkürlerimi borç bilirim ..Alışveriş esnasında güleryüzlü sıcak kanlılıgı ve dogruculuguyla gönülleri fethetti..Ercan beye sonsuz tesekkürler..

 • Mehmet Erinmez

  Neredeyse bütün mağazaları gezdikten sonra aradığımız zevkli tasarımları ve tarzı İnter Mobilya'da bulduk. İnter Mobilya ailesine özellikle satış müdürü Ercan Bey’e gösterdiği yakın ilgiden ve her konuda yardımcı olmak için sarfettiği efordan dolayı teşekkür ediyoruz.

 • Mehmet Subaşı

  Satın alma ve daha sonraki aşamalarda güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı için İnter mobilya ailesine ve Ercan Bey'e teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.

 • Mehtap Tanyol

  Satın alma ve daha sonraki aşamalarda güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı için inter mobilya ailesine ve Ercan Bey'e teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.

 • Mesude Çörekli

  İnter Mobilya ekibine çok teşekkür ederim. Güleryüzlü ve titiz çalışmaları memnun etti beni. Mobilya seçerken Ercan Bey’e nezaketli,güleryüzlü,sabırlı ve özellikle ikna edici yönü takdire değerdi. Herşey için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 • Ebru Baran

  Oncelikle şunu belirtmeliyim ki ürün seçimi konusunda inter mobilyaya girene kadar çok kararsizdim. Bizimle mağazada Ercan bey muhattap oldu. Tam olarak ne istediğimi anlayıp ona göre şık ve konforlu ürünler seçtik. Ürünlerimiz tam tarihinde ve beklediğimiz sekilde teslim oldu. Güleryüzü ve fiyat konusundaki yardimlarindan dolayi Ercan beye ayrıca teşekkür ederiz...

 • Selçuk güneri

  Başka ilden Gaziantep’e alışveriş değil de, sadece ve sadece mobilyalar hakkında ön fikir edinme amacıyla gitmişken bir çok mağazaya baktık, ta ki inter mobilyaya girip Ercan beyle tanışana kadar, güler yüzü ilgisi bilgisi ile o anda amaçlar tamamen alışverişe döndü ve mobilyalarımızı gönül rahatlığı ile aldık ve çıktık. Tabi bunun yanında inter mobilyanın model çeşitliliği ve şıklığını da yadsımamak gerek. Teşekkürler.

 • Zehra Karatekeli

  Ürününüz tek kelimeyle harika işçilik çok güzel emeğinize sağlık :)

  İstanbul

Toplam 216 mesaj var.
1 2 3 .... 20 21 22
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.