MODERN YEMEK ODASI TAKIMLARI VE FİYATLARI

Modern yemek odası modellerine dair akla gelen her soruya bulabileceğiniz cevaplar ve aradığınız modern yemek odaları sadece bir tıkla modern yemek odası takımları kategorisinde sizlerle buluşuyor. Sizin için önemli olan tüm detaylar düşünülerek, özenle tasarlanan ve beğeninize sunulan mobilyaları incelemeden salon ve misafir odası dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Üstelik tüm ürünler 2 yıl garantili olup; 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde Türkiye'nin her noktasına ücretsiz gönderilmektedir. Detaylar için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz 444 7 880

Sıralama seçin
Görünüm:

MODERN YEMEK ODALARI

Modern çizgilerle tasarlanan, stil sahibi renklerle taçlandırılan, farklı formdaki aynalarla tamamlanan modern yemek odası modelleri için İnter Mobilya doğru adres. Aradığınızdan daha fazlasını sizlere sunarak, en rahat en şık modern yemek odası takımlarından beğendiğinizin evinizde olmasını diliyoruz. Gerek kullanılan kaliteli malzemeleri gerek işçilikli tasarımları ile gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz modern yemek odası takımınız, sadece bir tıkla evinize geliyor. İhtiyaçlarınız için en ince detayına kadar düşünülerek tasarlanan en güzel modern yemek odası takımı modellerine www.intermobilya.com ve mobilya showroomumuzdan ulaşmanız mümkün. Aldığınız modern yemek odası takımını, takım olarak satın alabileceğiniz gibi parça parça da ihtiyacınız olan parçaya (modern konsol, yemek masası, sandalye, gümüşlük, büfe) göre satın almanız mümkün.

2020 MODERN YEMEK ODASI MODELLERİ

2020 modern yemek odası modelleri hakkında yaptığımız araştırmalar sonucu, yeni sezon tasarımlarına dair sizler için detaylı bilgi sahibi olduk. Modern teknolojinin giderek gelişmesiyle daha kullanışlı, pratik ve fonksiyonlu yemek odaları 2020 ile birlikte gündeme geliyor. Yemek odanızın konsol kapaklarındaki detaya kadar titizlikle düşünülüyor ve sert çarpmaları engellemek için hız kesen menteşeler geliştirilmiştir. Açılır-kapanır modern yemek masalarında ise açma-kapama esnasında meydana gelebilecek olan sürtünmelerin mobilyaya zarar vermesi, boyasını kaldırması gibi durumlar engellenmiştir.

2020’de evlenecek çiftler ve evini yenileyecek olanlar, zaman kaybetmeden yeni sezon modern yemek odası modellerini mutlaka incelemelisiniz.

MODERN YEMEK ODASI SEÇİMİ ÖNERİLERİ

Modern yemek odası seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar; evinize, odanıza ve zevkinize uygun olan mobilyayı satın alabilmektir. Seçiminizi yaparken, odanızın dekorasyonunun modern olmasına dikkat etmelisiniz. Odanızı evinizden tamamen ayrı düşünmeyerek, satın alacağınız modern yemek odası takımının diğer odalardan çok farklı bir tarz olmamasını göz önünde bulundurmalısınız.

Modern yemek odası satın alırken, uzun ömürlü ve dayanıklı mobilyalar seçmeye dikkat etmelisiniz. Çizilmeye, herhangi bir darbeye karşı kolay zarar görmemeli ve pratik bir şekilde temizlenmelidir. Bu yüzden, kullanılan malzemeleri detaylı incelemelisiniz.

Yemek odası satın alırken demirbaş olan parçalar; yemek masası, konsol ve sandalyelerden oluşuyor diye biliriz. Ancak yemek odasının içerisinde yer alan detay parçalardan sayılan gümüşlük, benç, büfe, servis masası ve yan dolap gibi mobilyaları göz ardı etmemek gerekir. Yemek odanız yeterli alana sahip ise, ihtiyacınıza göre bu ürünlerden de satın almanız gerekebilir. Gümüşlük ve büfeler, yemek odasında depolama ihtiyacı görevi görürken; aynı zamanda vitrin olarak da gündemdedir. Servis masaları ise, geniş yemek odalarınızda kullanabileceğiniz ve kalabalık misafirlerinizi ağırlarken hayat kurtarıcı bir ögeniz haline gelir. Dikkat etmeniz gereken unsur, bu ürünleri satın alırken modern yemek odanızın ve koltuk takımınızın çizgisi ve tasarımıyla ters düşmemesidir.

MODERN YEMEK ODASI TAKIMLARI İLE NASIL AKSESUARLAR KULLANABİLİRİM?

Modern yemek odalarının tamamlayıcısı olan modern aksesuarlar özenle seçilmelidir. Size bu konuda önerimiz, satın aldığınız modern yemek odası takımının mağazada veya katalog resminde teşhirlenirken hangi tür aksesuarlarla kombinlendiğine dikkat etmenizdir. Bu size yol gösterici olacaktır. Çünkü mobilya mağazaları veya markaları, yemek odasını ön plana çıkaracak ve tamamlayıcısı olacak olan abajurlara, lambaderlere, şık ve dekoratif objelere titizlikle karar vermektedir.

Modern yemek odalarında son zamanlarda trend olan aksesuarlardan birisi, yemek çağrışımı yapan sanat eseri niteliğindeki çatal-bıçak tablolarıdır. Aydınlatmanın yemek odasında büyük bir öneme sahip olduğunu göz önünde tutacak olursak, modern lambaderler aksesuar tercihlerimiz arasında mutlaka olmalıdır.

MODERN YEMEK ODASI TAKIMI İLE KOLTUK TAKIMI UYUMU NASIL OLMALIDIR?

Modern yemek odası takımınızın şık bir görünüme sahip olması için en önemli unsurlardan biri ise, modern bir koltuk takımı ile uyum içerisinde konumlandırılmasıdır. Öncelikle, modern bir iç mekan için minimallik oldukça önemlidir ve mekanın eşya yoğunluğu az olmalıdır. Böylece iç mekanınız ferah bir görünüm kazanırken, detaylar daha çok ön plana çıkacaktır. Bu yüzden, modern yemek odası takımınızı bir arada kullanacağınız koltuk takımınız kaba ve ağır hatlardan uzak olmalıdır.

Modern yemek odaları için koltuk takımı seçimi yaparken, modern bir kanepe ile chester kanepe ve berjer modellerini bir arada düşünebilirsiniz. Yine chestera alternatif olarak, retro ve country koltuk takımlarından da tercihler yapabilirsiniz. Ancak tarz olarak doğru seçim yaparken; ahşap, lake gibi iskelet renklerini göz ardı etmemelisiniz. Yemek odası ve koltuk takımının iskelet renginin de uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz.

MODERN YEMEK ODASI TAKIMI SATIN ALIRKEN SANDALYELERİN KUMAŞ SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Yemek odası için sandalye satın alırken kumaş seçimi dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Çünkü yemek yenilen bir odada tercih edilecek olan sandalyenin kumaşı, leke tutmayan, kolay ve pratik bir şekilde temizlenebilen, uzun ömürlü olmalıdır.

Keten ve sentetik kumaş türleri, doğal olduğu için temizlikte yardımcı olarak bilinen kumaşlardandır. Yemek odası sandalyesinde kullanılacak kumaşın lekeyi içine hapsetmemesi gerekir. Bu yüzden saten kumaşlar, hoş ve gösterişli bir görünüme sahip olsalar da temizlik açısından tercih edilmemesi gereken kumaşlar arasındadır.

Nubuk, kadife ve tay tüyü kumaş türleri, modern sandalye modelleri için hem tarz hem de kiri suya daha kolay bırakan yapısı sayesinde temizlik açısından önerilen kumaşlardandır.

Temizlendikçe yıpranmaması ve sizi kısa sürede yeni sandalye arayışına sokmaması için, pamuk ve yün oranı yüksek dokulu kumaşlar tercih edilmelidir.

MODERN YEMEK ODASI TAKIMI SATIN ALIRKEN RENK SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Genel olarak modern yemek odası takımlarında aydınlık ve ferah renkler tercih edilmektedir. Ahşap ise modern yemek odalarının vazgeçilmezlerindendir. Bu yüzden diğer küçük detaylarda hareket kazanmak adına, parlak ve canlı renkler kullanılabilir. Bunlara örnek olarak, turuncu, kırmızı ve sarı renkleri verilebilir. Bu renkler psikolojik olarak iştah açıcı renkler olarak bilindiklerinden yemek odalarında kullanılabilir.

Country modern tarz yemek odası takımlarında ise, kırık beyaz, beyaz, pudra, açık kahverengi gibi soft renkler sıkça kullanılmaktadır.

Eskitme mobilyaların ve aynaların da popüler olduğu günümüzde eskitme boyalı veya aynalı modern yemek odaları da tercihleriniz arasında olabilir. Farklı boya türünden ve aynalı tasarımını sayesinde, yemek odanıza hem modern hem klasik bir görünüm kazandıracaktır.

MODERN YEMEK ODASI TAKIMI İLE SALON DEKORASYONU FİKİRLERİ

Teknolojinin son derece geliştiği günümüzde internette birçok arama yaparak, modern yemek odası dekorasyonu hakkında bilgi sahibi olabilir ve çok fazla örneği görebilirsiniz. İnter Mobilya’nın sizler için tüm müşterilerinden derlediği İnterli Mekanlar kategorisi altındaki İnterli Evler, sizlerin dekorasyonlar hakkında fikir sahibi olmanız ve aklınızdaki soru işaretlerinizi gidermeniz için düşünülmüştür. Satın aldığınız veya alacağınız modern yemek odası için dekorasyon konusunda kararsız kaldıysanız, geçmiş teslimatlardaki modern salon dekorasyonlarını inceleyebilirsiniz. Böylece dar veya geniş yemek odalarında mobilyanın nasıl konumlandırıldığını, nasıl dekore edildiğini ve nasıl aksesuarlar tercih edildiğini görmüş olacaksınız.

Modern yemek odası takımı kullanacağınız salonunuzun dekorasyonu için önerimiz, odanızın dekorasyonunu minimal düzeyde tutmanızdır. Genel olarak pastel, gösterişten uzak, sade ve şık tonların modern salon dekorasyonlarının bir parçası olduğunun inancındayız. Modern mobilyanızda pastel tonlar tercih ederken, duvarda antrasit gibi mobilyayı öne çıkaracak olan renkler gündemdedir. Ancak dar-küçük modern yemek odası dekorasyonu yapacak iseniz; kesinlikle odanızın iç hacmini geniş gösterecek olan açık renkler duvar rengi için tercihiniz olmalı.

ÖZEL TASARIM MODERN YEMEK ODALARI

İnter Mobilya’nın siz müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına çalışan uzman iç mimar kadrosu, aradığınız veya hayalinizdeki evinize en uygun modern yemek odası takımı için hizmetinizde. Dilediğiniz zaman iletişime geçerek bilgi alabileceğiniz kadro; evinizin ölçülerine, dekorasyonunuza ve bütçenize uygun olan modern yemek odası takımını sizler için tasarlıyor.

Odanızın ölçülerini ve istediğiniz mobilyayı bizlere ulaştırdığınız takdirde, odanızın profesyonel çizim ortamında çizimleri yapılıyor ve evinize uygun hale getiriliyor. Böylece yemek odanızın ölçüleri, evinize uyarlanıyor ve satın almadan önce doğru mobilyayı bulmuş oluyorsunuz. Üstelik bu hizmet ücretsiz!

MODERN YEMEK ODASI FİYATLARI

Modern yemek odası modellerine bakacak olursak, İnter Mobilya kalitesiyle sizlere sunan yüzlerce çeşidin olduğunu görüyoruz. Ancak zevkinize uygun olan yemek odasını satın alırken, bütçenize uygun olması ve cebinizi yormaması da gerekiyor. Bu yüzden İnter Mobilya, kaliteli modern yemek odası modellerini uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmayı hedefliyor. 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanını sunuyor. Kredi kartına taksit imkanı ile ise, müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Modern yemek odası fiyatlarında memnuniyetinizi kazanmak için, uygun fiyatlı ve kaliteli yemek odası takımlarını sizlere sunan www.intermobilya.com’u incelemeden mobilya satın almayın.

!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.