Blog

Oda Tasarımı Nasıl Yapılır

08 Kasım 2017

Bir iç mekan/oda tasarımı eğlenceli ve yaratıcı bir süreçtir, ancak oldukça zaman alıcı olabilir. Tasarım konusunda önceden tecrübesi olmayan ya da yaratıcı bir göz eksikliği olan insanlar için, bu gerçekten dezavantajlı olabilir. İşlemi kolaylaştırmak için, kişisel tarzınızı ve odanın ne tür bir atmosferde olmasını istediğinizi belirleyerek başlayın. Ardından, tasarım yapmak istediğiniz belirli alan için fikir edinin ve nihai ürünün neyin olmasını istediğinize dair bir plan hazırlayın. Sonunda, satın alma işlemlerinizi yapın ve alanınızı tasarlayın. Bir oda tasarımının nasıl yapılacağına dair tüm sorularınızı 2 farklı bölümle çözümleyebileceksiniz. Keyifli okumalar...

Sehpa Modellerinde 3 Trend: Mermer, Doğal Ahşap, Bronz

08 Kasım 2017

Doğal ürünlere yönelimlerin başlamasıyla birlikte orta ve yan sehpa modellerinde mermer, doğal ahşap ve bronz sehpalar popülerliğini gündeme taşıyor. Oturma odanızı veya salonunuzu küçük ayrıntılarla daha şık hale getirmek istiyorsanız, bu sehpalar eviniz için mükemmel mobilya seçenekleri arasında.

Benzersiz ve Şık Doğal Ahşap Mobilya Koleksiyonumuz

08 Kasım 2017

Yıllar boyunca kullandığınız kaplama ve cam detaylı mobilyalardan bıktınız mı? Kütük mobilyalar sayesinde, doğadan evinize gelen özgün bir tarzın sahibi olacaksınız. Doğal ahşap mobilya koleksiyonumuz oldukça benzersiz ve şık olup, kesinlikle her eve eşsiz bir görünüm kazandıracak. Çünkü mobilyanız sadece size özel olacak. Aynı ağacın aynı bölgesini aynı dokuda yakalamak imkansız olduğu için, doğal ahşap mobilya için aynı ürünü bir başkasında görme imkanınız yok.

Modern Stil Ögesi: Tripod Lambader

08 Kasım 2017

Tripod lambaderler, sadece işlevsellik amaçlı olmayıp, aynı zamanda seçilen lamba türüne, kullanılan malzemelere, lambaderin odanın içine konumlandırılmasına dair bir tasarım bildirisi hazırlayan iç mekan dekorasyonunun temel unsurudur. Zemin lambaları, ev, ofis, mağaza, otel veya restoran dekorasyonunun stil ögesi olup; ampul seçiminin bile odanın ruh hali ve ambiyansı üzerinde etkisi vardır. Sizleri piyasada gördüğünüz standart başlıklı tripod lambaderlerden kurtaracak retro tarzı farklı tripod lambader modelleri hakkında vereceğimiz bilgilerle başbaşa bırakıyorum.

Kendin Yap: Geri Dönüşümle Tasarlanan 5 İlginç Mobilya

06 Kasım 2017

Atmaya kıyamadığınız hurdaları birbirinden ilginç mobilyalara dönüştürerek iç mekanınıza orjinallik katabilirsiniz.

İşte Geri Dönüşümle Tasarlanan 5 İlginç Mobilya:

Kendin Yap: 13 Kolay ve Ucuz Bahçe Mobilyası Fikri

06 Kasım 2017

Bahçe ve avlular, evin en zor ama en zevk alarak dekore edilebilecek kısımlarından biridir. Çünkü, burası dış mekan aktiviteleri için misafirlerimizi ağırladığımız alanlardır ve tüm zamanımızı burada geçirmediğimiz için bu alanları dekore etmek genelde ikinci plana atılır. Oysa, saatlerce oturup zaman geçirmeye fırsat bulamasak da, eve giriş çıkış yaparken sürekli görüş alanımızda kalan mekan burasıdır. Sizlerle paylaşacağımız 13 Kolay ve Ucuz Bahçe Mobilyası Fikri‘ni kullanarak; hem kendi ellerinizle tasarlamanın zevkine varıp hem de çok fazla zaman harcamayarak mükemmel bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

Soru : Yeni Mobilya Kokusu Nasıl Giderilir?

06 Kasım 2017

Okuyucumuz Emrah Bey‘in sorusu şu:  Yeni aldığımız mobilyanın kokusu bir türlü geçmiyor. Süt bıraktık, başka ne yapabiliriz?

Kendin Yap: Artan Duvar Kağıtlarını Değerlendireceğiniz 7 Stil Önerisi

06 Kasım 2017

Duvar kağıtları yıllardır evlerimizin baş köşesindeki yerini koruyor. Mekana, mobilyaya göre kimi zaman desenli duvar kağıtları tercih edilirken; kimi zamanda sade ve pastel tonlardaki düz duvar kağıtları mekanın bütünlüğünü tamamlıyor. Duvar kağıtları, uygulanacak bölgenin toplam alanına göre rulo şeklinde satılmakta ve en boy uzunlukları farklılıklar gösterdiği için fire vermektedir. Evinizde göze hitap eden naif bir görüntü için, artan duvar kağıtlarınızı değerlendireceğiniz birbirinden güzel 7 stil önerisinisizlerle paylaşıyoruz.

Yataklı Koltuk Takımlarının Faydaları ve Kullanımı

06 Kasım 2017

Yataklı Koltuk Takımları bu anlamda hem ekonomik hem de alan darlığı ile ilgili sıkıntılarımızı gidermektedir. Genelde 3’lü koltuklarda var olan yatak olma özelliği yatılı misafirlerimizi ağırlama adına hem yatak külfetinden hem de yer darlığından kurtarıyor.

Kendin Yap: Pizza Kutularını Duvar Aksesuarlarına Dönüştürmeyi Denediniz Mi?

06 Kasım 2017

Pizza kutuları, evinde yenilik arayanlar için hem kurtarıcı hem de ekonomik bir çözüm olabilir. İleri düzeyde bir beceri gerekmeksizin, pizza kutularını dekoratif duvar aksesuarlarına nasıl dönüştürebileceğinize dair örnekler:

1 2 3 .... 6 7 8
!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.