Düğün Hazırlıkları

Yeni Evlenecek Çiftlerin Ev Dekorasyonu Yaparken Karşılaştıkları 5 Hata

06 Kasım 2017

Ev dekorasyonu aşaması, evlilik sürecinde önemli bir rol oynadığı için zaman zaman sinirleri gerebilir. Bu aşamada en doğru davranış, çiftlerin birbirlerinin fikrine saygı duymasıdır. En yanlış davranış ise, bir partnerin talep ve beğenilerinin sürekli ön planda kalması ve diğerinin fikirlerine kayıtsız kalıp, önemsemiyormuş havası yaratmasıdır. Birazdan okuyacağınız ipuçları aracılığıyla suçlu olup olmadığınızı öğreneceksiniz. Ve eğer suçluysanız, yol yakınken nasıl düzeltebileceğinizi göreceksiniz, hazır mısınız?

İnternetten Mobilya Alınır mı?

04 Kasım 2017

Ev kurmak ya da ev dekorasyonu yapmak son derede yorucu ve zahmetli bir iştir. Sonuç olarak hayal ettiğimiz gibi bir ev oluşturmak istesek de özellikle mobilya alımında çok doğru ve kesin bir karar verilerek alınması gerekmektedir.

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

04 Kasım 2017

Mobilya insanların vazgeçilmez temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü mobilyalara sahip olmak için bazı unsurlara dikkat etmek gerekir. Bu unsurlar arasında mobilyanın fiyatı ile kalite ilişkisi, mobilyanın kullanım amacına göre ham maddesi, mobilyanın kullanılacağı ortama göre renk tercihi, Mobilyalarda kullanılan kumaşlar,mobilyaların dayanıklılık süresi,mobilya üzerindeki işçilikler gibi konular yer almaktadır.

!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.