Mobilya Bakımı ve Temizliği

Soru : Yeni Mobilya Kokusu Nasıl Giderilir?

06 Kasım 2017

Okuyucumuz Emrah Bey‘in sorusu şu:  Yeni aldığımız mobilyanın kokusu bir türlü geçmiyor. Süt bıraktık, başka ne yapabiliriz?

Soru: Koltuktan Gelen Kimyasal Kokunun Nedeni

06 Kasım 2017

Okuyucumuz Gökhan Bey’in sorusu şu: “Yeni bir koltuk aldım ancak koltuktan kötü bir kimyasal koku geliyor. Önce kumaştan şüphelendim ancak galiba kullanılan süngerden geliyor. Hafif bir mentol kokusu ama göz yaşartma ve boğaz yakma gibi hafif etkileri var. Bu konuda bana tavsiyeniz ne olabilir? Bu kokudan nasıl kurtulurum?”

Deri Koltuk Nasıl Temizlenir?

06 Kasım 2017

Deri, en çok tercih edilen koltuk kumaşlarının başında geliyor. Şık görünümü ve rahatlığı ile deri kumaşla kaplı koltukları beğenmeyenimiz yoktur. Çoğunlukla ofislerde tercih edilen ve çalışma odası, salon gibi bölümlerde de kullanılan deri koltukların bakımı için uygulayabileceğiniz basit püf noktaları var.

Saten Kumaş Bakımı Nasıl Yapılır?

06 Kasım 2017

Saten kumaş saf halde ya da farklı kumaş türleriyle birlikte mobilya döşemesinde, yastık kılıflarında ve perdelerde en çok kullanılan malzemelerden biri. Şıklığı ve zarafeti ile ilham verici dekorasyonların baş kahramanı olan saten kumaşların bakımı konusu da oldukça hassas. Şayet evinizde saten kumaşın kullanıldığı döşemeler bulunuyorsa bu yazı sizin için.

5 Aşamada Kadife Kumaş Nasıl Temizlenir?

06 Kasım 2017

Kadife kumaş nasıl temizlenir? Kadife kumaş temizliği için her eve lazım püf noktası bilgileri bu yazıda bulacaksınız. Birçoğumuzun evinde sıklıkla tercih ettiği kadife kumaş koltuk takımlarının dekorasyona kattığı hava bir başka oluyor. Kadife kumaşın güzelliğini ve özelliğini koruyarak uzun ömürlü olması ise doğru bakım yöntemlerinin uygulanmasında yatıyor. Bunun için tek yapmanız gereken kadife kumaş temizliğinde nelere dikkat edeceğiniz. Uygulaması oldukça basit olan ve kadife koltuklarınızın ilk günkü kadar bakımlı olmasını sağlayacak bu 5 püf nokta ile kadife kumaş temizliğinde olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

Çizilen Parkeler İçin 5 Kolay Çözüm

06 Kasım 2017

Çizilen parkeler için 5 kolay çözüm ile evinizdeki ya da iş yerinizdeki parkelerin eski bakımlı görünümüne kavuşması oldukça kolay. Mobilya taşırken ya da evlerde ve iş yerlerinde dekorasyon değişikliği yaparken parkelerin çizilmesi en sık rastlanan yer döşemesi problemlerinden biri. Fakat çizilen parkelerin çözümü basit birkaç püf noktasında gizli. Parkelerdeki çiziklerin derinliğine göre uygulayacağınız farklı yöntemler ile çizilen parkelerin eski görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kapitoneli Chester Koltuklarda Düğme Tadilatları

05 Kasım 2017

Bir bayan müşterimiz satış temsilcimize chester koltuk takımı almak istiyorum ama bunların modası geçer mi diye sordu. O da insanların beğenisi bitmedikçe modası geçmez ama değişim yaşar dedi.  Chester koltuk takımları değişimi nasıl yaşar bunu ileride göreceğiz. Ama şimdi kapitone tarzıyla gönüllere taht kuruyor.

Koltuk Takımlarında Kırılan Ayak Nasıl Tamir Edilir?

05 Kasım 2017

Koltuk Takımlarında Kırılan Ayak Nasıl Tamir Edilir? mobilya bakımı ve temizliği hakkında birbirinden yararlı bilgiler/öneriler ve çözümler sadece Inter Mobilya Blog'da.

Ahşap Mobilyada Yanık Lekeleri Nasıl Giderilir?

05 Kasım 2017

Ahşap Mobilyada Yanık Lekeleri Nasıl Giderilir?, mobilya bakımı ve temizliği hakkında birbirinden yararlı bilgiler/öneriler ve çözümler sadece Inter Mobilya Blog'da.

Koltuk Minderi Nasıl Temizlenir?

05 Kasım 2017

Sürekli olarak koltuklarınızın minderlerinin temizlenme durumu sağlık ve hijyen açısından çok önemlidir. Biz İnter Mobilya ailesi olarak da müşterilerimizin sağlığı ve mutluluğu her zaman ön plandadır. Bu sebepten ötürü tozlar ve kirler koltukların minderlerine nüfus ederler ve bunların temizliği son derece önem arz eder. Söz konusu böyle sağlık olunca insan koltuk minderleri nasıl temizlenir sorusuna bir cevap aramaktadır.

1 2
!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.