Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Sehpa Modellerinde 3 Trend: Mermer, Doğal Ahşap, Bronz

08 Kasım 2017

Doğal ürünlere yönelimlerin başlamasıyla birlikte orta ve yan sehpa modellerinde mermer, doğal ahşap ve bronz sehpalar popülerliğini gündeme taşıyor. Oturma odanızı veya salonunuzu küçük ayrıntılarla daha şık hale getirmek istiyorsanız, bu sehpalar eviniz için mükemmel mobilya seçenekleri arasında.

Modern Stil Ögesi: Tripod Lambader

08 Kasım 2017

Tripod lambaderler, sadece işlevsellik amaçlı olmayıp, aynı zamanda seçilen lamba türüne, kullanılan malzemelere, lambaderin odanın içine konumlandırılmasına dair bir tasarım bildirisi hazırlayan iç mekan dekorasyonunun temel unsurudur. Zemin lambaları, ev, ofis, mağaza, otel veya restoran dekorasyonunun stil ögesi olup; ampul seçiminin bile odanın ruh hali ve ambiyansı üzerinde etkisi vardır. Sizleri piyasada gördüğünüz standart başlıklı tripod lambaderlerden kurtaracak retro tarzı farklı tripod lambader modelleri hakkında vereceğimiz bilgilerle başbaşa bırakıyorum.

Yataklı Koltuk Takımlarının Faydaları ve Kullanımı

06 Kasım 2017

Yataklı Koltuk Takımları bu anlamda hem ekonomik hem de alan darlığı ile ilgili sıkıntılarımızı gidermektedir. Genelde 3’lü koltuklarda var olan yatak olma özelliği yatılı misafirlerimizi ağırlama adına hem yatak külfetinden hem de yer darlığından kurtarıyor.

Koltuk Seçerken Dikkat Edilecek 6 Şey

06 Kasım 2017

Kendinizi en rahat hissettiğiniz yer neresi diye sorsalar birçoğumuz ‘evimiz’ yanıtını veririz. Muhtemelen hemen herkesin evinde kendine ait ve benimsediği bir köşe vardır. Bu köşe bazen televizyon köşesi, bazen de bir kitap okuma köşesi olabilir. Bize bu rahatlığı ise şüphesiz oturduğumuz koltuk sağlamaktadır. Bu yüzden iyi bir koltuk seçimi, evdeki rahatlığımızın sigortasıdır.

Oturma Gruplarında Renk Uyumu

05 Kasım 2017

Oturma odaların da uyumsuz renkler insanı kendi evinde mutsuz edebilir. O yüzden mobilyaların renkleri, perde ve duvarların renkleri evdeki tüm eşyaların birbiriyle olan uyumu son derece önemlidir. Bazen tek bir aksesuar bile evin tüm havasını değiştirebilir. O yüzden ev dekorasyonu  başlı başına bir sanattır ve evinizin halıları, duvarı ya da mobilyaları ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Ön plana çıkarmak istediğiniz konseptleri kapatmamalısınız.

Chester Koltuk Takımı Kullananlar

05 Kasım 2017

Chester koltuk takımı kullanımı en rahat ve en modern tasarımlarla dizayn edilerek, kalitenin en üst planda yaşandığını hissetmemizi sağlayan bir koltuk takımı modelidir. Chesterfield koltuk modern-klasik, modern-avangarde, country yada neo klasik sevenlere hitap eden mobilya olarak bilinmektedir. Kapitoneli koltuk takımları yaşamınızın her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizde koltuk takımı, ofisiniz de misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayıp kendilerini rahat hissedecekleri bir mobilyadır. Chester koltuk takımı kullananların bu tasarımı en çok tercih etme sebeplerinden birisi saten kumaşın verdiği özgün bir görselliğin ve kalitenin hissedilmesini sağlamasıdır. Düğmeli koltuk takımlarının her ne kadar  temizlik konusunda tedirginlik oluşturmuş olsa da kullanılan kumaşın kalitesi bütün sorunların üstesinden gelmenizi sağlamaktadır.

Duvar Ünitelerinde Seçim Nasıl Yapılmalıdır?

04 Kasım 2017

Duvar ünitesi evimizde en çok kullanılan donatılardan birisidir. Televizyonu zevkle izlemekte duvar üniteleri büyük rol oynuyor. Gerek kitapların gerek bibloların süslediği bu tv ünitelerinin günlük kullanım oranı fazladır. 

5 Adımda Oturma Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

03 Kasım 2017

Oturma odanız, bir evin çekirdeğidir; burada dinlenebilir, gevşeyebilir ve arkadaşlarınız ve ailenizle kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Bir oturma odasını sıfırdan dekore etmek çok zor görünebilir, ancak planlarınız gerçekleştikçe çok da mutluluk verici olabilir. Nasıl yapıldığını öğrenmek için bu makaleyi okumanızı öneriyoruz.

!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.