Kendin Yap

Kendin Yap: Geri Dönüşümle Tasarlanan 5 İlginç Mobilya

06 Kasım 2017

Atmaya kıyamadığınız hurdaları birbirinden ilginç mobilyalara dönüştürerek iç mekanınıza orjinallik katabilirsiniz.

İşte Geri Dönüşümle Tasarlanan 5 İlginç Mobilya:

Kendin Yap: 13 Kolay ve Ucuz Bahçe Mobilyası Fikri

06 Kasım 2017

Bahçe ve avlular, evin en zor ama en zevk alarak dekore edilebilecek kısımlarından biridir. Çünkü, burası dış mekan aktiviteleri için misafirlerimizi ağırladığımız alanlardır ve tüm zamanımızı burada geçirmediğimiz için bu alanları dekore etmek genelde ikinci plana atılır. Oysa, saatlerce oturup zaman geçirmeye fırsat bulamasak da, eve giriş çıkış yaparken sürekli görüş alanımızda kalan mekan burasıdır. Sizlerle paylaşacağımız 13 Kolay ve Ucuz Bahçe Mobilyası Fikri‘ni kullanarak; hem kendi ellerinizle tasarlamanın zevkine varıp hem de çok fazla zaman harcamayarak mükemmel bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

Kendin Yap: Artan Duvar Kağıtlarını Değerlendireceğiniz 7 Stil Önerisi

06 Kasım 2017

Duvar kağıtları yıllardır evlerimizin baş köşesindeki yerini koruyor. Mekana, mobilyaya göre kimi zaman desenli duvar kağıtları tercih edilirken; kimi zamanda sade ve pastel tonlardaki düz duvar kağıtları mekanın bütünlüğünü tamamlıyor. Duvar kağıtları, uygulanacak bölgenin toplam alanına göre rulo şeklinde satılmakta ve en boy uzunlukları farklılıklar gösterdiği için fire vermektedir. Evinizde göze hitap eden naif bir görüntü için, artan duvar kağıtlarınızı değerlendireceğiniz birbirinden güzel 7 stil önerisinisizlerle paylaşıyoruz.

Kendin Yap: Pizza Kutularını Duvar Aksesuarlarına Dönüştürmeyi Denediniz Mi?

06 Kasım 2017

Pizza kutuları, evinde yenilik arayanlar için hem kurtarıcı hem de ekonomik bir çözüm olabilir. İleri düzeyde bir beceri gerekmeksizin, pizza kutularını dekoratif duvar aksesuarlarına nasıl dönüştürebileceğinize dair örnekler:

Kendin Yap: Kaşıklarla Yapacağınız En Yaratıcı 8 Proje

06 Kasım 2017

Evinizde veya bahçenizde, Kendin Yap Projeleriyle geri dönüşümün tadına kaşıkları kullanarak varmaya ne dersiniz? Fazla el becerisi istemeden, zahmetsiz ve pratik bir şekilde kaşıklarla oluşturacağınız ‘En Yaratıcı 8 Proje‘yi sizlerle buluşturuyoruz.

Kendin Yap: ‘Bunu Kesin Denemeliyim!’ Dedirtecek 5 Dönüşüm

06 Kasım 2017

Kendin Yap Projeleriyle evinizde kullanmadığınız, atmaya kıyamadığınız, ‘bunu elden çıkarma vaktim geldi de geçiyor’ dediğiniz tüm eşyalardan hem kurtulma hem de onları yenileme imkanı sunuyoruz. Daha önceki yazılarımızda, atık gözüyle baktığımız varilleri, pizza kutularını birer dekoratif parçaya dönüştürmüştük. Bu yazımızda da hayatınızı kolaylaştıracak zahmetsiz ve pratik 5 dönüşümden bahsedeceğiz.

Kendin Yap: 3 Aşamada Kendi Teraryumunuzu Yapmak İster Misiniz?

06 Kasım 2017

Evinizin dekoruna küçük yeşil bir dokunuşla farklılık katmak ister misiniz? Sadece 3 aşamada kendi teraryumunuzu yapmak için sabırsızlananlardansanız, haydi başlayalım.

Kendin Yap: Varilleri Birbirinden Estetik 15 Dekoratif Parçaya Dönüştürün!

06 Kasım 2017

Hayal gücünüzü kullanarak, oldukça gereksiz gibi görünen atıkları geri dönüşüm yoluyla kullanışlı hale getirebilirsiniz. İşte varillerden dönüştürülmüş, hem iç mekanınızda hem dış mekanınızda faydalanabileceğiniz 15 dekoratif parça:

!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.