Yeni Evim

İyi Bir İç Mimar Nasıl Olunur ?

11 Haziran 2018

İç mimarlar, yarı açık veya kapalı yapıların iç mekanlarını tasarlar. Onlar, üstlendikleri her projenin güvenliğini ve işlevselliğini sağlamaktan sorumlu yüksek eğitimli, lisanslı profesyonellerdir.

Oda Tasarımı Nasıl Yapılır

08 Kasım 2017

Bir iç mekan/oda tasarımı eğlenceli ve yaratıcı bir süreçtir, ancak oldukça zaman alıcı olabilir. Tasarım konusunda önceden tecrübesi olmayan ya da yaratıcı bir göz eksikliği olan insanlar için, bu gerçekten dezavantajlı olabilir. İşlemi kolaylaştırmak için, kişisel tarzınızı ve odanın ne tür bir atmosferde olmasını istediğinizi belirleyerek başlayın. Ardından, tasarım yapmak istediğiniz belirli alan için fikir edinin ve nihai ürünün neyin olmasını istediğinize dair bir plan hazırlayın. Sonunda, satın alma işlemlerinizi yapın ve alanınızı tasarlayın. Bir oda tasarımının nasıl yapılacağına dair tüm sorularınızı 2 farklı bölümle çözümleyebileceksiniz. Keyifli okumalar.

Mükemmel Chester’ı Seçmeniz İçin 5 İpucu

06 Kasım 2017

En eski ve en çok tercih edilen kanepe stillerinden biri olan Chester / Chesterfield, popülerlik açısından hak ettiği bir dirilişi görüyor. Chesterlar “kanepelerin kralı” olarak, bulunduğu eve veya iş yerine büyük miktarda stil ve konfor getiriyor. İşte size hayalinizdeki mükemmel Chester‘ı bulmanız için 5 ipucu.

İlham Veren 5 Bahar Dekoru

06 Kasım 2017

İlham Veren 5 Bahar Dekoru, yeni ev dekorasyonu hakkında birbirinden yararlı bilgiler/öneriler ve çözümler sadece Inter Mobilya Blog'da.

Evinizi Dekore Etmenin Püf Noktaları

05 Kasım 2017

Hepimiz iyi dekore edilmiş, zevkimize uygun ideal bir evde oturmak isteriz. Bunu yapmanın en önemli 4 özel püf noktasını İNTER MOBİLYA sizler için araştırıp yazıyor.

Ev Dekorasyonunda 3 Basit Kural

05 Kasım 2017

Ev dekorasyonun da 3 basit kural uygulayarak renk, desen, ve doku gibi unsurları nerede nasıl kullanmanız gerektiği konusundaki özel sırları İnter Mobilya sizler için açıklıyor…

Ev Dekorasyonunda Renkler Nasıl Seçilir ?

05 Kasım 2017

Evinizi dekore ederken seçtiğiniz renkler duygularınızı o anki ruh halinizi etkiler. İç mimarımız ve tasarımcı arkadaşlar renklerin duygu ve davranışlarımız üzerindeki etkilerini sizler için araştırıp bilgilendirmeye devam ediyorlar…

!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.