Blog

Deri Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

05 Kasım 2017

Evinize hem oldukça şık bir görünüm katacak hem de temizlemesi diğer döşeme seçenekleri göz önünde bulundurulduğunda çok daha kolay deri koltuk takımı satın almayı planlıyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır.

Mobilya Alırken Firmadan Beklentileriniz Nelerdir?

05 Kasım 2017

 İnter Mobilya vatandaşlarımızın mobilya alırken firmadan beklentilerini sizler için araştırıp bilgilendirmeye devam ediyor. Birçok müşteri bu eşyaları alırken bahsedilen ayrıntıları düşünüp ona göre kararlarını vermektedir. 

Koltuk Takımlarında Tay Tüyü Kumaşının Özellikleri

05 Kasım 2017

İnter Mobilya son zamanların en kullanışlı ve en çok tercih edilen mobilyaları, görüntüsüyle cezbedici oldukları kadar aynı zamanda seçimleri yapılırken de kumaşların kullanışlı olup olmadıklarına, leke tutup tutmadığına ve rahat temizlenebilir özellikte olup olmamasını sizler için değerlendirmektedir.

Klasik Mobilya Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

05 Kasım 2017

İnter Mobilya olarak siz tüketicilerimizin Klasik Mobilya almadan önce dikkat etmesi gerekenleri kısa bir araştırmaya ve tecrübelerine dayanarak bilgi vermeye devam ediyoruz.

Lake Boya İle High Gloss Mobilya Arasındaki Farklılıklar

05 Kasım 2017

Lake boya ve high gloss mobilya arasındaki fark konusunun dalları arasında ilk ele alınacak konu malzeme ve yapım aşamasını değerlendirmektir.

Country Mobilya Hakkında Bilgiler

05 Kasım 2017

İnter Mobilya son yıllarda hayatımıza büyük bir hız ile giren Country mobilya hakkında sizi bilgilendirmeye devam etmektedir.

Ekru Renk Mobilya Hakkında Bilgiler

05 Kasım 2017

İnter Mobilya sizler için ekru renk mobilya hakkında bilgilendirmeye devam etmektedir.

Klasik Mobilyada Yaprak Varak’ın Kullanımı

05 Kasım 2017

İnter Mobilya klasik mobilyalar da kullanılan yaprak varak hakkında bilmediklerinizi sizler için araştırıp, değerlendiriyor. 

Lake Boyalı Mobilyalarda Temizlik Nasıl Yapılmalıdır?

05 Kasım 2017

Lake boyalı mobilyalarda temizlik nasıl yapılmalıdır sorusunun cevabını İnter Mobilya sizler için araştırıp, paylaşıyor.

Evinizi Dekore Etmenin Püf Noktaları

05 Kasım 2017

Hepimiz iyi dekore edilmiş, zevkimize uygun ideal bir evde oturmak isteriz. Bunu yapmanın en önemli 4 özel püf noktasını İNTER MOBİLYA sizler için araştırıp yazıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8
!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.