Müşteri Yorumları (Sayfa 3)
 • Ertuğrul Karadayı 17/01/2018 17:45:00

  Sevgili İnter Mobilya.Bu akşam Batıkent'teki mağazanıza oturma odasına üçlü koltuk bakmak fikir almak için uğradık. Mağazanızın sunumu ve özellikle müdürünüz Ercan Bey'in ilgisi ile Duru koltuk Takımı'nı aldık çıktık. Bizi kandırıp bu takımı sattığınız için size ve Ercan Bey'e çok teşekkür ederim :)
  Saygılarımla...

 • İbrahim Kemal Özer 17/01/2018 17:26:51

  İnter Mobilya olarak profesyonel yardımlarınız için teşekkür ederim .Özellikle Ercan Bey'in doğru ürün alma konusundaki yönlendirmesinden dolayı ayrıca memnuniyetlerimi sunarım.

 • Soner Eğri 17/01/2018 17:20:46

  Gaziantep İnter Mobilya mağazasında sayın Ercan Bey'e bize gostermiş olduğu ilgi için ve profesyonel yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Mustafa Kılıç 17/01/2018 16:38:43

  Selamlar öncelikle Mustafa Kılıç ben. Bir eğitim kurumunda yöneticiyim.Yaklaşık 13 yıllık evliyim.Mağlum ya ''Gaziantep'te en fazla 10 yıllık süreyi doldurduktan S
  sonra tekrar yeni ev eşyası alma gereksinimi duyuyor insan. Modern çağa ayak uydurmak tabiri caizse ikinci bahar yaşamak mı denir.Bilmiyorum ama...Yaklaşık 1 aydır evide yeni taşıdığımız için yatak odası takımı bakıyorduk. Gaziantep'te ortalama 25-30 civarında mobilya mağazalarına baktık.Bir sabah tesadüfen İnter Mobilya'ya uğradık eşimle.İnter Mobilya'nın satış müdürü yanılmıyorsam Ercan Pekmezci Bey bizi güleryüzlü bir şekilde karşıladı.Bizlerde yaklaşık 1 aydır yatak odası takımı arıyoruz bulamadık bi de buraya bakalım dedik. Gerek ürün yelpazesi ,ürünün kalitesi gerekse Ercan Bey'in samimi ilgisinden dolayı doğru kaliteli ve uygun ürünümüzü bulduk. Ürün siparişimizi verdik, gönül rahatlığıyla evimize döndük.
  İnter Mobilya'ya bu samimi karşılama ve fiyat konusunda yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilir.İyi çalışmalar dilerim.

 • Pınar Karakaş 17/01/2018 16:22:18

  Abimin düğün hazırlıkları için Gaziantep'te birçok mağaza gezdik, alışılmış sıradan mobilyalar, kalitesiz ancak fiyatı şişirilmiş ürünler, ilgisiz personeller derken ciddi anlamda gerilmiştik. Gayriihtiyari girdiğimiz İNTER MOBİLYA ile ve ilk andan itibaren ilgi alaka ve sıcaklığıyla bizi karşılayan Ercan Bey'le tanıştık, mağazayı gezdik ürünleri inceledik, uzun sohbetler ettik ve gerçekten müşteriye yaklaşım ilgi alaka olarak Ercan Bey gibi bir müdürle karşılaşmamıştık, ürünler zaten bi hayli kaliteli, farklı..
  Mağaza sahibide bir o kadar müşteriye yakın, anlayışlı insanlar olunca mağazadan eli boş çıkmak mümkün değildi..
  Abimin neredeyse tüm evini dizdik, kombin esnasında Ercan Bey'in ve mağaza sahibinin fikir ve ilgisi ile karar verebildik. Çok mutlu bi şekilde ayrıldık mağazadan. Tüm samimiyetimle ev kuranlara, yenileyenlere tavsiyemizdir.
  Öğretmen Pınar Karakaş.

 • Tuncay Kayalı 17/01/2018 16:07:42

  İnter Mobilya salon takımı alışverişimizde gerek mobilya seçenekleri gerek ödeme kolaylığı sağlayan satış müdürü Ercan Bey'in yardımlarıyla çok iyi bir alışveriş yapmış olduk :)İlgileri için çok teşekkür ederiz.

 • Ali Sarı 17/01/2018 16:01:30

  Merhaba;
  Ortalama 2 aydır Gaziantep ve bölgesinde mobilya bakıyoruz sektörde çok üstad tanıdım ve çaylarını/kahvelerini içtim.Hepsine emeklerinden ve zaman ayırdıkları için çok teşekkürler.Ama İnter Mobilya'da Ercan üstad var..Ercan üstad bir koltuk alalım diye girdik evin hepsini değiştirtti bize.Bir insan bu kadar müşterisini ikna/etkileme ile satış yapar.Güleryüzlüğün ve samimiyetin çok teşekkürler Ercan Üstad.
  Saygılarımla ...

 • Emrah Demrli 17/01/2018 15:47:50

  İnter mobilya'ya mobilya bakmaya gittik.Çok hoş modeller vardı ama bitürlü karar verememiştik.Şakir bey bizle çok ilgilendi ama yine karar veremedik..Sonrasında Ercan Bey ilgilenmeye devam etti çokta sabır gösterdi ve içimize sinen bi takıma karar vermemize de vesile oldu..Kafamızdaki soru işaretlerini sildi, Ercan Bey'e çok teşekkür ederiz...

 • Yalçın Yıldız 17/01/2018 15:43:44

  Almış olduğum köşe oturma grubumuz geldi. Kalite ve işçilik için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel ilgi alaka ve kaliteli bir mağaza...Bunun yanında Ercan Pekmezci Bey'e çok çok teşekkür etmek istiyorum.İyi çalışmalar dilerim aynı çizginizi daha yükseklere çıkarıp çıtayı hep yüksek tutmanız dileğiyle...

 • Cem Şerafettinoğlu 17/01/2018 15:37:50

  Birgün önce aklımızda yokken bir bakmak için mağazaya girip aldığımız koltuk takımından ve mağaza müdürü Ercan Bey'in olağanüstü eğlenceli alışverişimizden bahseden bir mail atmıştım. Bugünde dün gözümüze takılan bir koltuk takımını içimize sinerek,
  Ercan Bey'in artarak devam eden hoş sohbeti ve misafirperverliği sayesinde satın aldık. Evimize alacak birşey kalmadığından artık eşi dostu buraya getirerek görüşeceğiz mağaza müdürü Ercan Bey'le.

Toplam 225 mesaj var.
1 2 3 4 5 .... 21 22 23
!-- Getbutton.io widget --> Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.